Haber ve Duyurular

Evde serum takma ücreti 2024?

Evde serum takma ücreti? Evde serum takma ücreti İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Ankara fiyatı?

Evde serum takma ücreti? Evde serum takma ücreti İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Ankara fiyatı? Evde serum takma fiyatı ne kadar? Evde serum takma fiyatları hakkında bilgi arıyorsanız il il evde serum takma fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Evde serum takma ücreti İstanbul?

Evde serum takma ücreti İstanbul ilimizde Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hizmet veren sağlık kabinleri tarafından farklılık göstermektedir. İstanbul ülkemizin en kalabalık nüfusuna sahip şehirlerindendir. Son yıllarda Anadolu’dan göç almasının yanında Arap ve farklı Avrupa ülkelerden de yerleşim söz konusudur. Evde sağlık hizmetleri İstanbul’da en popüler işlemler arasında yer almaktadır. Özellikle pandemi ve salgın hastalıkların yaygınlaşması ile evde serum takma fiyatları da bireyler tarafından araştırılmaktadır. Evde serum takma İstanbul ilimizde Avrupa yakasında fiyatlar ekonomik iken Anadolu yakasında bu hizmet biraz daha pahalıdır. Sağlık kabinleri İstanbul ilimizde en çok Avrupa yakasında bulunmaktadır.

Evde serum takma ücreti İstanbul ilimizde hemşire tarafından takılan serum ücreti 800 TL ile 1.150 TL olarak ücrete tabidir. Evde serum takma ücreti İstanbul Avrupa yakasında lokasyona bağlı olarak 750 TL civarındadır. Evde serum takma ücreti İstanbul Anadolu yakasında ise 1.200 Türk Lirası gibi bir ücrete tabidir.

İstanbul’da ikametgah ettiğiniz lokasyona bağlı en yakın sağlık kabininde takacağınız serum ücreti 600 TL ile 700 TL arasındadır. Kabinde taktıracağınız serum her zaman daha ekonomiktir. Evde serum takma ücreti İstanbul ilimizde sağlık kabinine olan uzaklık mesafesine göre şekillenmektedir. Erum takma ücretine ilave olarak km başına ek yol masrafınındı ekleneceği unutulmamalıdır.

Evde serum takma ücreti, devlet ve özel hastanelerde alacağınız hizmetlerden çok daha ekonomiktir. Evde serum takma hizmeti alırken sağlık kabinin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olduğuna dikkat ediniz. Eve gelen sağlık personelinin hemşire, ebe ve ya sağlık memuru olduğundan emin olunuz. Her zaman size en yakın sağlık kabininden evde sağlık hizmetleri almaya özen gösteriniz.

Evde serum takma ücreti Ankara?

Evde serum takma ücreti Ankara ilimizde de sağlık kabinleri tarafından yapılan bir işlemdir. Evde serum takma ücreti Ankara’da da lokasyona bağlı olarak fiyat değişiklikleri göze çarpabilmektedir.

Evde serum takma ücreti Ankara ilimizde 600 Türk Lirası ile 700 Türk Lirası ücrete tabidir. Ankara’da kabinde taktıracağınız serum içindeki ilaçlara ek vitamin katkıları da düşünülürse bu fiyat 450 TL civarında olmaktadır.

Evde serum takma ücreti Ankara ilimizde de lokasyon bazlıdır. Her ilçede hizmet veren sağlık kabinlerinin fiyat tarifesi ayrıdır. Ankara en yakın sağlık kabininden alacağınız evde serum işleminde ödeyeceğiniz tutar ortalama 600 TL civarında olacaktır.

Evde serum takma ücreti İzmir?

Evde serum takma ücreti İzmir ilimizde de belirli fiyatlara tabidir. Evde serum takma ücreti İzmir ilimizde 550 TL ile 650 TL arasında değişmektedir.

Evde serum takma ücreti İzmir ilimizde serumun içeriğine görede şekillenmektedir. Atom serum ücreti, Doping serum ücreti ve Glutatyon serum ücreti içindeki ilaçlara göre fiyat farkı söz konusu olmaktadır. Evde serum takma ücreti İzmir Atom serum fiyatı 850 TL, Doping serum fiyatı 800 TL, Glutatyon serum fiyatı 900 TL ile 1.100 TL arasında değişmektedir.

Evde serum takma ücreti Bursa?

Evde serum takma ücreti Bursa ilimizde Bursa sağlık kabinleri tarafından yapılan yaygın uygulamalar arasında yer almaktadır. Bursa evde serum takma fiyatı sağlık kabinlerinde 450 TL evde serum takma ücreti ise 550 TL ile 650 TL arasında bir ücrete tabidir.

Bu fiyatlar tüm sağlık kabinlerinin ortalama fiyatı baz alınarak sizlere sunulmaktadır. Evde serum takma ücreti için Bursa sağlık kabinleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Evde serum takma ücreti Konya?

Evde serum takma ücreti Konya ilimizde çok fazla yaygındır. Konya’da 2023 yılı itibari ile 100′ yakın sağlık kabini evde sağlık hizmeti vermektedir. Evde serum takma ücreti Konya ilimizde eğer sağlık kabininde yapılacaksa 450 TL eğer evde serum işlemi gerçekleştirilecekse lokasyona bağlı olarak bu fiyat 650 TL ile 750 TL arasında bir ücrete tabidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu