Haber ve Duyurular

Evde serum takma hizmeti İstanbul 2024 ne kadar?

Evde serum takma hizmeti İstanbul 2024? Evde serum takma ücreti İstanbul 2023? Evde serum takma fiyatı İstanbul 2023?

Evde serum takma hizmeti İstanbul 2024? Evde serum takma ücreti İstanbul 2024? Evde serum takma fiyatı İstanbul 2024 ne kadar?

Evde serum takma hizmeti İstanbul ilimizde sağlık kabinleri tarafından gerçekleştirilen işlemler arasında yer almaktadır. Evde serum takma hizmeti doktor tarafından reçete edilerek vitamin ve ilaç takviyeleri ile hastalara uygulanmaktadır. Peki, İstanbul’da serum takma hizmeti ne kadar? Vatandaşlar evde sağlık hizmeti almak için kaç para ödemesi gerekiyor?

Bilindiği üzere dünyada yaşanan ekonomik kriz, dövizde yaşanan dalgalanmalar her sektörde kendisini belli etmektedir. Günümüzde sağlık problemleri için özel hastanelerden sağlık hizmeti almanın maliyeti oldukça yüksektir. Devlet hastaneleri de kişinin talebi üzerine serum takma işlemi yapmamaktadır. Grip, nezle, viral ve enfeksiyon hastalıkları için evde serum takmak daha ekonomiktir.

Evde serum takma ücreti İstanbul 2024?

Evde serum takma ücreti İstanbul 2024? Evde serum takma hizmeti İstanbul 2024 yılının son aylarında tüm vatandaşlar için hizmet bedeli 750 Türk Lirasına tabidir. İstanbul’da evde serum takma fiyatı Anadolu yakası ve Avrupa yakasında değişiklik göstermektedir.

Ucuz serumun hiç bir katkısı ve etkisi olmayacağı gibi, pahalı serumunda hastalara iyi geleceği yönünde bir durum söz konusu değildir. Her hastanın hastalık öyküsü farklıdır. Bu nedenle evde ya da sağlık kabininde takılan serum tamamen kişiye özeldir.

Evde veya sağlık kabininde takılan serumun içindeki ilaçlar her birey için ayrıdır. Bu nedenle serum takma fiyatlarında kısmi oynamalar söz konusu olabilir. Ancak genel olarak baktığımızda İstanbul genelinde yakın lokasyonlarda serum takma ücreti 800 Türk Lirası ile 1.150 Türk lirası arasındadır.

Size en yakın sağlık kabininden serum takma hizmeti alın. Böylece hem ekonomik hem de zamandan tasarruf ederek evde sağlık hizmeti almış olursunuz. İstanbul Türkiye’nin ve dünyanın en büyük ve kalabalık şehirleri arasında yer almaktadır. Özellikle alınan göçler nedeni ile yabancı uyruklu vatandaşlarında yaşam yeridir. İstanbul’da evde serum takma işlemleri Afrika ülkelerinden, Arap ülkelerinden ve Avrupa ülkelerinden gelen vatandaşlar tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Özellikle Arap kökenli Türk vatandaşları özel hastane maliyetlerini bildikleri için evde serum taktırmanın ekonomik olduğunun bilincindedir.

Evde serum taktırdıktan sonra dinlenme, verilen ilaçların dozunda ve zamanında alınması ve bolca sıvı tüketimi önemlidir. Her serum alındığında hastada ciddi oranda düzelme meydana geldir. Ancak bu ilerleyen saatlerde yerini halsizliğe ve yorgunluğa bırakabilir. Bu durumda hastaların evde dinlenmeleri ve sıvı tüketmeleri önemlidir. Serum sonrasında ağrıların hızlıca yavaşlaması, iştahın açılması olasıdır. Hastaların bu süre zarfında dinlenmeye özen göstermesi uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Zaten serumun insan vücuduna en büyük etkisi sıvı eksiğinin tamamlanmasıdır. Serum içine katılan ekstra vitamin, ağrı kesici, alerjik ilaçlarda hastanın iyileşmesinde önemli bir etkendir. Hastaların çoğunda meydana gelen baş ağrısı, yüksek ateş, kas ağrısı, sırt ağrıları, ishal, iştah kaybı gibi durumların yanında, boğaz ağrısı, halsizlik, öksürük ve burun akıntısı serum almak için zemin hazırlamaktadır. Hastanın gece rahat uyuması, doğru nefes alması için evde serum takma hizmetini İstanbul’da hizmet veren sağlık kabinlerinden alması doğru bir yaklaşımdır. Hastanın serum sonrasında iyileşmemesi durumunda en yakın sağlık kuruluşunda tahlil ve tetkikler yaparak sağlık durumunu kontrol altına alması gerekmektedir.

İstanbul ilimizde toplamda 39 ilçe bulunmaktadır. Bu ilçelerin 25 tanesi Avrupa yakasında 14 tanesi de Anadolu yakasında yer almaktadır. İstanbul sağlık kabinleri en çok İstanbul Avrupa yakasında yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu