Sağlık Kabinleri

Kilis Sağlık Kabinleri

Kilis Sağlık Kabinleri? En yakın Kilis Sağlık Kabinleri?

Kilis Sağlık Kabinlerive En yakın Kilis Sağlık Kabinleri mi arıyorsunuz? Kilis nüfusu ve ne zaman il olduğu konusunda aramalar ve sorgular sürekli kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Kilis il olduktan sonra çehresi değişen illerimizdendir. Doğası, sanat faaliyetleri, tarım ve hayvancılığın yanı sıra zeytin, üzüm ve fıstığı ile de ünlüdür. Kilis gezilecek yerler içinde bulunan illerimizdendir.

Kilis Sağlık kabini

Kilis Sağlık kabini açısından son yıllarda evde sağlık hizmetlerinde önemli bir adım atmıştır. Evde sağlık hizmetleri bilindiği üzere tüm Türkiye’de artış göstermiştir.

En yakın Kilis Sağlık kabini?

En yakın Kilis Sağlık kabini arıyorsanız 2023 yılında güncellenen sağlık kabinleri listemizde Kilis il merkezinde ve ilçelerine hizmet veren 5 adet sağlık kabini bulunmaktadır. Kilis Sağlık kabini açısından yeterli düzeydedir. Sizde evde sağlık hizmeti almak istiyorsanız aşağıda yer alan sağlık kabinlerinin telefon numaralarını arayarak evde sağlık hizmetlerinizi beklemeden alabilirsiniz.

Kilis sağlık kabini iş ilanları?

Kilis sağlık kabini iş ilanları ilk etapta biraz kısıtlı olsa da evde sağlık hizmeti verecek sağlık kabini iş ilanlarına rastlamak mümkündür. Sizde Kilis sağlık kabinlerine aşağıda yer alan numaralardan ulaşarak iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

KİLİS SAĞLIK KABİNLERİ ADRES TELEFON
KİLİS ŞİFA SAĞLIK KABİNİ KİLİS 0348 813 31 33
ÖZEL DENİZ SAĞLIK KABİNİ KİLİS 0348 814 42 42
TAŞDEMİR SAĞLIK KABİNİ KİLİS 0544 827 33 64
KİLİS TUĞÇENUR SAĞLIK KABİNİ KİLİS 0554 135 4025
ÖZEL HAYAT SAĞLIK KABİNİ KİLİS 0 546 820 05 58

 

KİLİS İLÇELERİ SAĞLIK KABİNLERİ
ELBEYLİ SAĞLIK KABİNLERİ
MUSABEYLİ SAĞLIK KABİNLERİ
POLATELİ SAĞLIK KABİNLERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu