Saç Ekimi Merkezi

İstanbul Saç Ekimi Merkezi

İstanbul saç ekimi merkezi bulun! Binlerce saç ekimi merkezi arasından en güvenilir saç ekim merkezlerine ulaşın! Saçınızı bir kere ekin!

İstanbul saç ekimi merkezi konusunda değil Türkiye’de artık tüm dünyanın merkezi konumunda. NTV haber kaynağına göre 2022 yılının ilk 6 ayında yurtdışından Türkiye’ye saç ekimi için giriş yapan yabancı kişi sayısı toplamda 500 bin kişi üzerinde. Peki, tüm dünyanın tercih ettiği İstanbul saç ekim merkezinde en iyi saç ekim merkezleri ve doktorları hangileri?

Erkeklerde genetik, yaş veya çeşitli sağlık sorunlarına bağlı olarak saçların dökülmektedir. Kısa bir süre sonra saçların seyrekleşmesi, giderek alın bölgesinin açılması ve beklenen son kellik kapıya dayandığında akla en iyi yöntem gelişen teknoloji ile beraber saç ektirmektir. Saç ektirmek çok zahmetli, meşakkatli ve sabır gerektiren bir işlemdir. Estetik işlemler arasında ortalama bir yıllık süreci kapsamaktadır. Saçın ekim için uygun olması, uygun saç köklerinin hassas bir biçimde kırılmadan kafa derisinden alınması, bu alınan saç tellerinin greftlerin yönünün doğru bir biçimde saptanması, elbette doğru ve güvenilir ellerde ekilmesi son derecede önemlidir. Unutmayın! Saç ekimi diğer estetik işlemlere benzemez. Gür ve doğal saçlar kavuşmanız için tek şansınızın olduğunun altını çiziyoruz ve önemle vurguluyoruz. Bu nedenle seçeceğiniz İstanbul saç ekim merkezi çok çok önem arz etmektedir. Revizyon bir saç ekimi ile ilk kez doğru bir saç ekim merkezinde yapılan saç ekimi işlemi asla kıyaslanamaz. Saç ekmek için tek kurşununuzun olduğunu unutmayın!

Türkiye’de saç ektirmek istediğinizde ve araştırma yaptığınızda internet sayfalarında karşınıza tonlarca İstanbul saç ekimi merkezi reklamları çıkmaktadır. Sosyal medya üzerinden ise yanıltıcı, manipüle edilmiş yüz binlerce saç ekimi öncesi sonrası sözde başarılı saç ekim sonuçları ile karşılaşırsınız. Peki, bu karmaşada hangi saç ekim merkezine güveneceksiniz? Aman dikkat saçlarınızı ekiyim derken, bir anda tamamını kaybetmeyin!

Saç ekimi fiyatları 2023?

Saç ektirmek isteyen bireylerin elbette bir diğer sıkıntısı ise kuşkusuz saç ekim fiyatlarıdır. İnternet dünyasında yanıltıcı öncesi sonrası saç ekimi resim ve videolar altında yer alan numaralarda saç ekimi fiyatları 2023 Eylül ayında 6.000 TL İle 80.000 TL arasında değişmektedir. Şaşırmadınız mı? Bu fiyat uçurumu niye mi? İşte tamda bahsettiğimiz nokta burası. Herkes saç ekimi merkezi sözde! Ama bu işi profesyonel olarak yapan gerçek doktor, ekip ve ekipmanlardan oluşan saç ekim merkezleri var. Öncelikle dürüst olalım. Gerçek ve başarılı sonuçlar alabileceğiniz bir saç ekimi için para harcamanız gerekmektedir. İyi saç ekimi sonucu ödediğiniz parayla ve aldığınız hizmet kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Ancak bu noktaya da dikkat! Her pahalı saç ekim merkezi en iyi İstanbul saç ekim merkezi asla değildir.

Peki, ne yapacağız? Saç ekimi konusunda yaptığımız araştırmalar dahilinde Türkiye’de ulusal gazete ve televizyonlarında saç ekimi konusunda ödül alan, ünü dünyaya yayılmış saç ekim doktorlarını ve saç ekim merkezlerini mercek altına aldık. Aşağıda isimleri bulunan saç ekimi merkezi ve doktor isimleri İstanbul’da en iyi saç ekim merkezi yorumlar baz alınarak ve ulusal gazetelerde yer alan saç ekim merkezlerinden derlenerek hazırlanmıştır. 2023 Eylül ayında DHA, Cumhuriyet Gazetesi, Onedio, A Haber, Akşam, Güneş, İndigo Dergisi, Men’s Health Dergisi Yeni Şafak ve NTV gibi köklü basın yayın kuruluşlarında yer alan haberlerden ve bu saç ekim merkezlerinde saç sıkılaştırma, saç ekimi, saç PRP ve mezoterapisi işlemleri yapan ünlülerden derlediğimiz en iyi İstanbul saç ekimi merkezlerini sizler için bir araya getirdik.

Saç ektirmek isteyen bireylerin de en büyük sorunu hangi saç ekim merkezine güvenebilecekleri problemidir. İstanbul’un en iyi saç ekim merkezi hangisi? Saç ekimi sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Listenin en başına en iyi saç ekim merkezini koymanız gerekmektedir. Çünkü kalıcı, doğal, sıkı ve gür saçlar için saç ekimi merkezi seçiminiz önemlidir.

En iyi İstanbul saç ekimi merkezi hangisi?

En iyi İstanbul saç ekimi merkezi hangisi? Doğan haber ajansı 6 Mart 2023 tarihinde “İstanbul’un en iyi 3 saç ekim merkezi belirlendi” başlığı ile “Men’s Health Dergisi” tarafından 2023’ün en iyi saç merkezlerini açıkladı. Bu listeye göre En iyi İstanbul saç ekimi merkezi birincisi Hermest Hair Clinic oldu. İkinci en iyi İstanbul saç ekimi merkezi Nimclinic Saç Ekim Merkezi olurken, Asmed Saç Ekim Merkezi üçüncü sırada yer alarak en iyi İstanbul saç ekimi merkezi listesinde 3 numarada yerini aldı. Önemli bir not Hermest Hair Clinic tam 7 yıl üst üste en iyi İstanbul saç ekim merkezi seçildi.

Yine cumhuriyet.com.tr 23 Mayıs 2023 tarihinde yer alan haber kaynağına göre en iyi İstanbul saç ekimi merkezleri arasında listenin ilk sırasında Hermest Hair Clinic yer aldı. İkinci sırayı Nimclinic Saç Ekim Merkezi alırken, Hair of Istanbul listede üçüncü sırada yer aldı.

Akşam Gazetesi 19 Nisan 2022 tarihindeki haberde İstanbul’un en iyi 5 saç ekim merkezini açıklarken listenin en başında Hermest Hair Clinic, ikinci olarak Nimclinic, üçüncü olarak Este Favor, dördüncü Cosmedica ve beşinci olarak da Hair Of Istanbul’u açıkladı.

İstanbul saç ekimi merkezi en iyi 20 saç ekim merkezi

İstanbul saç ekimi merkezi en iyi 20 saç ekim merkezi listesine aşağıda bulabilirsiniz. Bu saç ekim merkezlerinde gönül rahatlığı ile saçlarınızı ektirebilirsiniz.

 1. Hermest Hair Clinic Saç Ekim Merkezi
 2. Nimclinic Saç Ekim Merkezi
 3. Asmed Saç Ekim Merkezi
 4. Hair of Istanbul Saç Ekim Merkezi
 5. Este Favor Saç Ekim Merkezi

 

 1. Smile Hair Clinic Saç Ekim Merkezi
 2. Sapphire Hair Clinic Saç Ekim Merkezi
 3. MedArt Hair Saç Ekim Merkezi
 4. Buk Hair Clinic Saç Ekim Merkezi
 5. MedicalPark Saç Ekim Merkezi

 

 1. Memorial Saç Ekim Merkezi
 2. Acıbadem Saç Ekimi Merkezi
 3. Gold City Hair Saç Ekim Merkezi
 4. Emphair Saç Ekim Merkezi
 5. Esteinnova Saç Ekim Merkezi

 

 1. ClinicExpert Saç Ekim Merkezi
 2. Transmed Saç Ekim Merkezi
 3. Elithair Saç Ekim Merkezi
 4. Cosmedica Saç Ekim Merkezi
 5. Estetik International Saç Ekim Merkezi

İstanbul saç ekimi merkezi en iyi 5 doktor

İstanbul saç ekimi merkezi en iyi 5 doktor aşağıda yer almaktadır. Saç ekimi konusunda güvenebileceğiniz kesin sonuç alabileceğiniz ünlü saç ekim doktorlarıdır.

 1. Kinyas Düşünmez Saç Ekim Merkezi
 2. Nedim Budakoğlu Saç Ekim Merkezi
 3. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi
 4. Emrah Çinik Saç Ekim Merkezi
 5. Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi

Ayrıca Serkan Aydın sanat ve futbol dünyasının tercih ettiği isimler arasında yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu